dekoracjestyropianowe.pl
Dekoracje Styropianowe

O firmie

Jesteśmy producentem wysokiej jakości sztukaterii styropianowej, profili elewacyjnych, figur i dekoracji styropianowych oraz wielu innych elementów ze styropianu.

Aby sprostać wymogom rosnącej konkurencji firma postawiła na jakość oferowanego przez siebie produktu, wyrażoną połączeniem nowoczesnego parku maszynowego z doborem dobrego surowca oraz ścisłego przestrzegania procesu technologicznego. Wykwalifikowana i doświadczona kadra gwarantująca wysoką jakość wyrobów sprawiła, iż przedsiębiorstwo zajmuje poważną pozycję wśród producentów sztukaterii i dekoracji styropianowych w Polsce.

Bierzemy udział w Programie Gwarancji Jakości Styropianu, pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS).

Celem Programu jest kontrola płyt styropianowych oferowanych na polskim rynku oraz eliminowanie z rynku styropianów o parametrach niezgodnych z rzeczywistością.

Uczestnicy Programu zobowiązują się do czytelnego oznakowania wyrobów i rzetelnego informowania nabywców o cechach deklarowanych oferowanego styropianu. Najważniejsza dla konsumenta jest informacja o minimalnej wadze styropianu – nie jest wymagana przepisami i standardowo nie znajduje się na opakowaniach, a tymczasem to właśnie waga świadczy o jakości produktu. Znając tę informację, można samodzielnie sprawdzić jakość styropianu, po prostu ważąc jego paczkę.
Więcej informacji o Programie:
http://producencistyropianu.pl/pl/program_gwarancji_jakosci_styropianu_psps.php

Dla zwiększenia swojej oferty handlowej zakupiliśmy plotery termiczne umożliwiające produkcję profili styropianowych o dowolnych przekrojach według indywidualnych potrzeb klienta.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym:
tel. kom. 600 857 120, biuro@dekoracjestyropianowe.pl