dekoracjestyropianowe.pl
Dekoracje Styropianowe

Bonie elewacyjne

Oferujemy Państwu wysokiej jakości bonie elewacyjne, czyli styropianowe elementy dekoracyjne elewacji podkreślające profile zewnętrzne krawędzi układu kamieni, nadające elewacji monumentalny charakter i tworzące w ten sposób efektowne poziome oraz pionowe podziały. Stosowana na całą elewację lub tylko na cokoły, otwory, czy narożniki ścian. Oferowane przez nas wyroby tego typu to połączenie trwałości, funkcjonalności oraz wysokiej estetyki wykonania.

Jeśli są Państwo zainteresowani, abyśmy wykonali bonie elewacyjne do Waszego domu, prosimy o przesłanie przykładowego wzoru (lub zeskanowanego rysunku) z podanymi wymiarami. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie szybko wycenić i odpowiedzieć na Państwa zapytania. Niezależnie od tego jakie posiadacie wymagania i potrzeby, dzięki stosowaniu najlepszych komponentów oraz wysokiej jakości maszyn, jesteśmy w stanie zrealizować Wasze zlecenie szybko i w pełni profesjonalnie.

Produkujemy i wyceniamy wszystkie wykonywane przez nas bonie elewacyjne pod indywidualne zamówienia wszystkich Klientów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym:
tel. kom. 600 857 120, biuro@dekoracjestyropianowe.pl