dekoracjestyropianowe.pl
Dekoracje Styropianowe

Zworniki i wsporniki elewacyjne styropianowe

Zwornik elewacyjny - styropianowy element dekoracyjny elewacji nad otworami okiennymi i drzwiowymi, tzw. szczytowy kliniec łuku lub listwy elewacyjnej. Najczęściej umiejscawiany jest w najwyższym punkcie ponad listwami i łukami na środku w stosunku do otworów okiennych, drzwiowych i bramowych. W przypadku zworników narożnych znajduje się głównie z prawej górnej i lewej górnej części otworów okiennych i drzwiowych pomiędzy listwą a gzymsem.

Wspornik elewacyjny - styropianowy element dekoracyjny elewacji stosowany przy otworach okiennych pełniący funkcję podtrzymujacą. Jego zadaniem jest podtrzymanie elementu wystającego przed ścianę budynku. Usytuowany w najniższym punkcie poniżej listwy lub gzymsu znajdującego się np. pod parapetem. Wsporniki mogą być również stosowane jako zworniki narożne.

dekoracjestyropianowe.pl - zworniki elewacyjne

Jeśli są Państwo zainteresowani, abyśmy wykonali wsporniki i zworniki elewacyjne prosimy o przesłanie przykładowego wzoru (lub zeskanowanego rysunku) z podanymi wymiarami. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie szybko wycenić i odpowiedzieć na Państwa zapytania.

Zworniki elewacyjne - wymiary

Produkujemy i wyceniamy zworniki oraz wsporniki styropianowe pod indywidualne zamówienia klientów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym:
tel. kom. 600 857 120, biuro@dekoracjestyropianowe.pl