dekoracjestyropianowe.pl
Dekoracje Styropianowe

Listwy styropianowe

Jedną z naszych specjalnością są listwy styropianowe, które wykonujemy w wersjach poziomych lub pionowych. Są dekoracyjnymi profilami wykonanymi ze styropianu, które najczęściej stosowane są jako dekoracje, ramki oraz opaski zwiększające walory estetyczne na ścianach i sufitach znajdujących się wewnątrz budynku. Elementy te umożliwiają pokonanie monotonii panującej w pomieszczeniach i urozmaicenie wnętrza, a dzięki niskim cenom każdy może sobie na nie pozwolić.

W naszej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane pod względem kształtów i długości rozwiązania, które odpowiadają zapotrzebowaniu oraz gustom różnych Klientów. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o różnych wysokościach i powierzchniach, są całkowicie odporne na wilgoć oraz zmywanie, a dodatkowo imponują swoimi walorami estetycznymi. Nasza firma, specjalizując się w sztukaterii, wykonuje listwy styropianowe z dbałością o precyzję i odpowiednie odwzorowanie kształtów, które pragniecie Państwo zastosować w swoich domach czy pomieszczeniach użytkowych.

Rozwiązania sufitowe

Listwy sufitowe styropianowe to praktyczne elementy, które pozwalają na eleganckie i staranne połączenie ściany z sufitem. Umożliwiają również ukrycie wszelkich nierówności, łączeń, czy też fragmentów instalacji elektrycznej, kabli, itp. Dzięki swojej niskiej cenie są idealnym rozwiązaniem dekoracyjnym.

Rozwiązania ścienne

Listwy ścienne styropianowe to praktyczne elementy, które pozwalają na eleganckie wykończenie ścian w pomieszczeniach.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proponujemy Wam wysłanie do nas wzoru lub rysunku wraz z wymiarami, co umożliwi nam stworzyć produkt szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo szybko wycenimy również poszczególne rozwiązania.

Nasze wyroby zawsze projektujemy i produkujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym:
tel. kom. 600 857 120, biuro@dekoracjestyropianowe.pl