dekoracjestyropianowe.pl
Dekoracje Styropianowe

Listwy elewacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na listwy elewacyjne - poziome lub pionowe dekoracyjne profile styropianowe do okien i drzwi, wystające przed ścianę budynku. Są powszechnie stosowane jako sposób na oryginalną dekorację, dzięki której możliwe jest podwyższenie walorów estetycznych budynków. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, zapewniając Państwu ich podwyższoną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także niszczenie pod wpływem wieloletniego użytkowania. Występują w różnych długościach, posiadają bardzo odmienne kształty i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Każdy z Państwa, kto jest zainteresowany tym, aby listwy elewacyjne okienne lub drzwiowe zdobiły Wasze budynki, zachęcamy do podesłania nam wzoru lub zeskanowanego rysunku wraz z wymiarami, który będzie dla nas inspiracją. Umożliwi nam szybkie wycenienie rozwiązania oraz przekazanie Państwu niezbędnych informacji.

Produkujemy i wyceniamy elewacyjne listwy okienne oraz drzwiowe ze styropianu, zgodnie z indywidualnymi zamówieniami naszych Klientów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym:
tel. kom. 600 857 120, biuro@dekoracjestyropianowe.pl